Info telefonil:
(372)56 88 87 87

Firmast


A-La Catering OÜ pakub toitlustamisteenuseid ametlikust ärilõunast piduliku õhtusöögini, kergest kohvipausist elegantse vastuvõtuni, laste sünnipäevapeost ja lõpupeost uhke pulmadeni. Pakume kompleksset toitlustusteenust ning aitame korraldada Teie üritusi. Meie meeskond on läbinud spetsiaalseid koolitusi ning aitab luua asutuste ürituste teenindamisel heatahtlikku, positiivset ja ühiste huvidega täidetud õhkkonda.

Meie ettevõte tegeleb järgmiste ürituste korraldamisega ja läbiviimisega: banketid, furšetid, pulmad, peied, sünnipäevad, juubelid, esitlused, firmade ühisüritused ja palju muud.  Meie kvalifitseeritud kollektiiv teeb kõike, et korraldada Teile ainulaadne tipptasemeline üritus. Personaalne ja loominguline lähenemine menüü koostamisele kooskõlas lojaalse hinnapoliitikaga ja suurepärase kvaliteediga paneb kliente meie poole taas ja taas pöörduma.  

Pakkume hõrke furšeti- ja banketiroogi erinevatest rahvusköökidest (Euroopa, Itaalia, Prantsuse, Kaukaasia, Aasia, Ladina-Ameerika ja India).  Meie peenemaitseline menüü ja serveering meeldivalt üllatavad Teid ja kokkade meisterlikus muudab peo unustamatuks. Lisaks ürituste toitlustamisele pakume oma klientidele pidupäevade läbiviimiseks 4 arhitektuuristiilis – Araabia, India, Veneetsia ja Euroopa motiivides – kujundatud ruumi, millest igaüht saab kasutada erinevate ürituste korraldamisel. Garanteeritud jätame Teile ja Teie partneritele kõige soojemaid ja unustamatuid muljeid.

Vastame meelsasti küsimustele ning vajadusel aitame ideedega.Loodame olla Teile kasulikud!

Lugupidamisega
A-La Catering meeskond